Deska Cersanit • Interkol

Nazwa Firmy: Interkol
WWW: https://inter-kol.pl/
NIP 5492457741
Adres Wałowa 37a
Miejscowość Tychy
Kod pocztowy 43-100
Telefon 509 015 222

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Jako działający od lat na polskim rynku dostawca, firma Interkol stara się na bieżąco rozwijać swoją ofertę sprzedażową o nowe, funkcjonalne oraz wykonane z wytrzymałych materiałów akcesoria do łazienek. Kadra nie zapomina też o przystępnych cenach. Pracownicy zapewniają, że markowa deska Cersanit lub Koło jest w zasięgu nawet tych klientów, którzy dysponują ograniczonym budżetem.

Firma jest w stanie dostarczyć do odbiorcy zarówno pojedyncze sztuki, jak i ilości hurtowe. Osoby zajmujące się przyjmowaniem i realizacją zamówień zapraszają do kontaktu właścicieli domów, niewielkich mieszkań oraz przedstawicieli biznesowych i instytucjonalnych, zainteresowanych wysokojakościowymi klapami od sanitariatów czy też wyposażeniem dodatkowym. Proponują zakup syfonów do umywalek oraz zaworów kontrolujących przepływ wody w zbiornikach toalety.

Dbając o zadowolenie klienta, kadra zawsze odpowiednio zabezpiecza każdy element zamówienia na czas transportu, aby nie doszło do jego przypadkowego uszkodzenia.

Data dodania: 10-08-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu