Grzyby trujące

Nazwa Firmy: Ekologia.pl
WWW: https://www.ekologia.pl
NIP
Adres Kaliszówka 4
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-909
Telefon 224989898

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Właściciel portalu ekologia.pl stara się propagować wśród swoich czytelników treści pomagające w stosowaniu na co dzień ekologicznych i przydatnych rozwiązań. Publikowane porady to wiedza przedstawiona prostym, zrozumiałym dla każdego odbiorcy językiem, atrakcyjna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Korzystanie z serwisu jest darmowe. Poszczególne zakładki mogą stanowić także wartościowe źródło informacji dla dzieci. Na portalu można znaleźć między innymi encyklopedię zwierząt oraz ziół, a w niej wpisy bogate w dane dotyczące zarówno znanych, jak i mniej popularnych gatunków fauny i flory. Wchodząc na podaną stronę, młody czytelnik może poznać także grzyby (trujące i jadalne odmiany).

Serwis zrzesza osoby z całej Polski, a także z zagranicy. Mogą one czerpać sprawdzoną wiedzę i wypowiadać się na jej temat (pod każdym opublikowanym artykułem dostępna jest sekcja komentarzy). Obsługa przyjmuje także sugestie dotyczące tego, o czym internauci chcieliby przeczytać. Propozycje można zgłaszać online.

Data dodania: 12-07-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu