Wino mszalne sklep

Nazwa Firmy: Księgarnia Świętego Jacka
WWW: https://sklep.ksj.pl/
NIP 6340197631
Adres Wita Stwosza 11
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-042
Telefon +48519546101

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Wino służące do sprawowania mszy świętej nie może charakteryzować się niską jakością. Wysokiej klasy wino mszalne oferuje sklep, z którego ofertą można zapoznać się na stronie internetowej sklep.ksj.pl.

Proponowany tam asortyment spełnia odpowiednie wymogi, które obowiązują elementy wykorzystywane do sprawowania eucharystii. Kupujący ma możliwość nabycia wina o określonych parametrach, od białego charakteryzującego się lekkim, wytrawnym smakiem po czerwone o słodkim, owocowym bukiecie.

Dbając o najwyższą jakość zakupu, dostawca proponuje wino mszalne tylko w sprzedaży stacjonarnej w punkcie sklepu na ul. Wita Stwosza 11 w Katowicach. Ze względu na delikatność i samo przeznaczenie towaru oraz jego wysoką jakość, nie prowadzi się sprzedaży wysyłkowej. 

Warto zapoznać się także z pozostałą ofertą, proponowaną na wspomnianej stronie internetowej. Jest to ciekawa opcja nie tylko dla przedstawicieli różnych jednostek sakralnych, gdzie sprawuje się obrzędy liturgii, ale także dla osób wierzących, poszukujących chociażby odpowiedniego prezentu z okazji chrztu świętego lub I Komunii Świętej.

 

Data dodania: 06-09-2020
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu